Apartament Morski

Kołobrzeg

Wczasy w Kołobrzegu

kolobrzeg-glKołobrzeg zachwyca urokiem plaż, specyficznym mikroklimatem i bezlikiem atrakcji historycznych, kulturalnych jak i rozrywkowych. Miasto każdego roku przyciąga tysiące turystów spragnionych wypoczynku i relaksu a także tych, którzy chcą zadbać o zdrowie i urodę , bowiem dzięki swym licznym walorom zdrowotnym i klimatycznym kołobrzeskie uzdrowisko z pewnością w pełni zasłużyło na zaszczytną nazwę „Perły Bałtyku”. Turyści preferujący aktywny wypoczynek mają do dyspozycji ścieżki rowerowe oraz trasy piesze biegnące przez obszar Natura 2000, na plaży dostępny jest sprzęt do wodnego szaleństwa.

Aktywny wypoczynek

rozrywka-glKołobrzeg To miasto w którym nie sposób się nudzić. Z roku na rok powstają tu nowe atrakcje dostępne dla turystów przez cały rok. W mieście znajdują się liczne dyspoteki, puby i restauracje oraz mniejsze kluby w których mozna mile spędzić czas. Posród wielu atrakcji polecamy park wodny - to wspaniała rozrywka dla cełej rodziny, park linowy, w sezonie zimowym lodowisko. W sezonie letnim Kołobrzeg zaskakuje mnogością atrakcji, można wypożyczyć sprzęt wodny i poszaleć na falach, wznieść się samolotem, parolotnią czy balonem i podziwiać miasto i plaże z lotu ptaka, albo skorzystać z oferty wypożyczalni rowerów czy skuterów i wybrać się na zwidzanie okolic.

Zdrowie i uroda

uroda-glO Kołobrzegu możemy śmiało powiedzieć - "sanatorium stworzone przez naturę",do poprawy zdrowia i urody są tu wykorzystywane bogactwa naturalne takie jak : borowina, woda zródlana, solanki i oczywiście leczniczy nadmorski mikroklimat, który ma niezwykle pozytywny wpływ na nasz organizm. Kołobrzeg posiada bardzo bogatą bazę obiektów świadczących usługi z zakresu lecznictwa i odnowy biologicznej. Znajdują się tu prestiżowe obiekty oferujące kuracje z wykorzystaniem metod tradycyjnych oraz wysoce wyspecjalizowanego sprzętu medycznego.

Aktualności

Google+

b-majowka-wkolobrzegu


b-wczasy-wkolobrzegu